2017

Producent mebli na wymiar, który funkcjonuje na rynku od ponad osiemdziesięciu lat, potrzebował unowocześnienia wizerunku i wprowadzenia jasno sprecyzowanej komunikacji z potencjalnymi klientami.

Nowy logotyp firmy jest łatwo identyfikowalny, uwzględnia datę założenia firmy oraz otoczony jest ikonami frezowanych płyt meblowych. Kolorystyka strony została dobrana tak, by podkreślać bezpośredni charakter komunikacji firmy z klientami.

Logotyp + system identyfikacyjny

Głównym tworzywem firmy meblarskiej są różnego rodzaju płyty meblowe: MDF, drewniane, sklejki. Do ich wykończenia często stosuje się frezy i to one stanowią podstawę nowo utworzonego logotypu. Łuki przenieśliśmy również na litery i wyeksponowaliśmy rok założenia firmy.

Wnętrza – historie

Na pierwszym planie sesji zdjęciowej ustawiliśmy produkt – meble tworzone z ogromną pieczołowitością, oddaniem i zaangażowaniem. Od 1934 roku, przez trzy pokolenia. Postanowiliśmy nadać im szczególne znaczenie poprzez reportażowe utrwalenie chwili. Wnętrza żyją swoim życiem – a w nich żyją meble.

Praca zespołowa

Olbrzymim atutem firmy jest zgrany zespół specjalistów: projektantów, operatorów maszyn, stolarzy. Uchwycenie ich pracy w kadrze aparatu i ukazanie na stronie to ważny element budujący pozytywny odbiór marki. Na zdjęciach ujęliśmy także obecne w przestrzeniach biurowych heble.

Kolorystyka na stronie

Na stronie internetowej i na wizytówkach zastosowaliśmy dwa uzupełniające się, ale delikatne kolory nadające świeżość i zmniejszające dystans między marką a klientem.

Zobacz inne prace

Więcej prac