MOVA brand logotyp
O!2024-03-11T11:46:49+01:00

Przez strategię i design do marki, która inspiruje

W MOVA Brand opracowujemy strategie marki, tworzymy jej tożsamość wizerunkową oraz projektujemy związane z nią doświadczenia. W dobie zmian – ładujemy pozytywną mocą, by marki mogły świecić (przykładem) i wyznaczać nowe kierunki (nie tylko) rozwoju.

Nasze podejście

#1 Za każdą marką stoi człowiek. To on ma coś do przekazania innemu człowiekowi.

#2 Liczby pomagają zrozumieć potrzeby, ale nigdy nie zastąpią empatii i poczucia estetyki.

#3 Każda akcja rodzi reakcję. Można je badać (wstecz), przewidywać (do przodu), modyfikować (w trakcie).

Przed jakim wyzwaniem stoi Twoja marka?

Nowa marka

Zwiększanie zasięgu

Dostosowanie do zmian

Transformacja marki

3 filary naszego działania

Sprawdzone metody

Kluczowym jest dla nas znalezienie balansu między potrzebami klienta i specyfiką danego rynku, między ulotnymi trendami i twardymi statystykami. Jako naukowcy dysponujemy sprawdzonymi metodami, dzięki którym badamy, testujemy i eksperymentujemy, a dzięki doświadczeniu wyciągamy z nich rzetelne wnioski.

Celne pomysły

Nasz zespół płynnie porusza się w wielu tematach i działalnościach. Sprawnie łączymy wiedzę humanistyczną i nauk społecznych, odnajdujemy się w labiryntach liczb i tabel. Ze swobodą i lekkością nadajemy realny kształt potrzebom zdefiniowanym podczas badań. Nasze kreatywne działania są odważne i zdecydowane.

Współpraca z klientem

Dzięki wrodzonym i wytrwale rozwijanym umiejętnościom interpersonalnym, wydobywamy z klientów, marek, instytucji to, co jest w nich najlepsze. Nie narzucamy swoich rozwiązań, nie działamy wbrew wartościom firm, z którymi współpracujemy. Odkrywamy, szlifujemy i prezentujemy. W kontakcie kierujemy się nie tylko normami wynikającymi z IQ – równie dużą wartość nadajemy empatii i wrażliwości artystycznej.

MOVA brand logotyp
Poznaj metodologię MoVaTM
Alina Cybulska-Wal

dr Alina Cybulska-Wal

Od 2007 r. zajmuje się analizą danych w humanistyce, sztuce i biznesie. W branży kreatywnej aktywnie od 2010 r. Łączy rozważania teoretyczne z pragmatyką sztuki użytkowej.

Zaczynała jako project manager w firmie projektowej. Założycielka start-upu PRAVAE LOEVAE oraz współzałożycielka (z Dawidem Walem) studia zajmującego się content marketingiem i brandingiem Ina+Wit. W tamtym czasie shadow consultant działów in-house liderów branż w Polsce oraz krajowych i zagranicznych start-upów i blogów. W MOVA brand, po transformacji studia, zajmuje się tożsamością i wizerunkiem marek oraz komunikacją (nie tylko) wizualną w oparciu o twarde dane i empatię. Wprowadza balans między tym, co zachwyca i tym, co jest skuteczne.

Badania

Doktor nauk humanistycznych, autorka kilkunastu artykułów naukowych, monografii oraz współredaktorka prac zbiorowych. W badaniach korzysta z paradygmatów performatywności, konstruktywizmu oraz korespondencji sztuk. Wykładowca uniwersytecki, autorka metodologii MoVaTM.

dr Dawid Wal

Konstruktywista i kognitywista – od ponad 15 lat związany jest z szeroko pojętą komunikacją oraz językiem. Od 2007 roku działa w segmencie B2B, zajmuje się holistycznym planowaniem strategii i taktyk marketingowych, wdrażaniem rozwiązań i torowaniem procesów komunikacji w firmach, instytucjach państwowych oraz organizacjach pozarządowych. Negocjował z właścicielami oraz wyższą kadrą zarządzającą, szkolił pracowników oraz nadzorował prace zespołów sprzedaży. Odpowiadał za tworzenie lokalnych struktur największych firm teleinformatycznych i energetycznych w trakcie ich dynamicznego rozwoju – optymalizował ich komunikację wewnętrzną.

Następnie, pod marką Ina+Wit, tworzył treści marketingowe i rozwiązania komunikacyjne dla liderów branż produkcyjnych, start-upów i dystrybutorów. W MOVA brand zajmuje się opracowywaniem i wdrażaniem strategii marek oraz tworzy systemy i narzędzia wielopoziomowej komunikacji.

Badania

Doktor nauk humanistycznych – językoznawca. W artykułach naukowych porusza problematykę postępującej komercjalizacji życia. Analizuje i bada procesy podejmowania decyzji. W sposób interdyscyplinarny, łączy elementy ze świata technologii, neurobiologii, lingwistyki kognitywnej i filozofii.

Dawid Wal

Działania szczegółowe

Strategia marki2020-08-31T11:43:00+02:00
Planowanie działań, które przynoszą efekt

Naszym celem jest wskazanie, dzięki czemu Twoja marka jest autentyczna i ważna. Analizujemy i projektujemy każdy element związany z rozwojem marki tak, by realizowała założone cele biznesowe.

Design2020-08-31T11:45:54+02:00
Narzędzia Twojej marki

W oparciu o solidne fundamenty strategii, dzięki połączeniu sztuki, emocji oraz kompozycji budujemy świadomość marki, która zachwyca, oddaje ducha firmy oraz buduje długotrwałe relacje z klientami.

Komunikacja2020-09-12T11:18:17+02:00
Słowa, które mają znaczenie

Słowa są wszechobecne – od nazwy, przez hasła, po rozmowę z klientem. Wydobywamy niuanse komunikacji i tworzymy unikatowy sposób porozumiewania się z klientami i mediami.

Zarządzanie marką2020-09-12T11:18:26+02:00
Trwały wizerunek

Przekazujemy narzędzia i szkolimy, jak z nich korzystać, by wizerunek marki pozostawał spójny przez cały czas rozwoju firmy. Integrujemy markę z organizacją w celu uzyskania jak największej autentyczności, przy każdym kontakcie: z klientami, konsumentami, akcjonariuszami, mediami.

Marka pracodawcy2020-08-31T12:01:41+02:00
Kogo chcesz zatrudniać?

Pomagamy firmom przyciągać i zatrzymywać talenty, a także mieć wpływ na zmiany w środowisku pracowniczym.

Analiza danych i wnioskowanie2020-09-12T11:18:57+02:00
Jaka jest miara sukcesu?

Pomagamy mierzyć i ulepszać współczynniki decydujące o sukcesie marki. Korzystamy z prostych i skutecznych narzędzi, w tym opartych na autorskiej metodologii MOving Variables TM.

Pomagamy, definiujemy potrzeby, dajemy początek zmianom

Chcesz wiedzieć więcej?

Tel. 609 665 836

Nasze prace

Więcej prac