2018

Dla Rzeszowskiej Fabryki Mebli stworzyliśmy nowoczesny wizerunek w Internecie

Istotą pracy naszego klienta jest dbałość o każdy szczegół, dokładność i zamiłowanie do geometrii. Podkreśliliśmy to za pomocą systemu identyfikacji, układu strony oraz zdjęć, które oddają kunszt rzemiosła i precyzję wykonania mebli.

Identyfikacja

Ikony odzwierciedlają 4 działy, w których firma funkcjonuje na rynku: Instytucje, Prywatne, Biznes, Wellness i medycyna. Wszystkie opierają się na precyzyjnie wyciętych w płytach meblowych „formatkach”. Kształt każdej ikony nawiązuje do charakterystycznych cech związanych z poszczególnymi budowlami: 1) monumentalność sądów i gmachów państwowych, 2) prosta forma domu jednorodzinnego, 3) strzelistość biurowców oraz 4) serce, w które wpisana jest ręka z napiętym bicepsem (dla spostrzegawczych).

Kolorystyka

Kolory odgrywają niebagatelną rolę w identyfikacji na nowej stronie firmy. Podkreślają wyraźny podział oferowanych mebli na wymiar na poszczególne kategorie: przyjazny żółty wytypowaliśmy dla wnętrz kojarzonych z codzienną obsługą interesantów, ciepła ciemna czerwień to meble do domu, świeży klasyczny granat oddaje prestiż wnętrz biznesowych, czysty stalowy symbolizuje profesjonalizm usług medycznych i wellness. Wszystkie cztery kolory doskonale ze sobą współgrają.

Zdjęcia wnętrz i mebli

Prawdziwy kunszt pracy naszego klienta widać na zdjęciach wnętrz, w których zamontowane są meble na wymiar. Skupiliśmy się na pokazaniu, jak rozwiązania oferowane przez Kreo Styl wpływają na wygląd całych pomieszczeń. Wykonaliśmy i przekazaliśmy ponad 100 zdjęć z czego część zasila stronę internetową, a część stanowi materiały wewnętrzne firmy. Biblioteka fotografii stale się powiększa.

Wnętrza biurowe i komercyjne

Naszym znakiem rozpoznawczym jest korzystanie z naturalnego światła, dzięki czemu fotografie od MOVA są autentyczne. Dla producenta mebli na wymiar prawdziwe przedstawienie jego pracy jest kluczowe.

Responsywna strona

Minimalistyczna strona z jasnym podziałem na poszczególne kategorie produktów dopasowuje się do rozdzielczości ekranów użytkowników. Przemyślane ścieżki przechodzenia między informacjami kierują zawsze tam, dokąd odbiorca chce trafić.

Zobacz inne prace

Więcej prac