Badania

W MOVA Brand rozwijamy autorską koncepcję „Zmiennych w ruchu” MOving VAriablesTM, dotyczącą kompleksowych metod analizy danych i rozwoju, np. przedsiębiorstw, podmiotów edukacyjnych, marek osobistych, co ułatwia podejmowanie decyzji w świecie ciągłych zmian.

Z nami „niemożliwe” zamienia się w postęp:

Moving VariablesTM

badania
analiza danych
interpretacja wyników
przedstawianie rozwiązań

wdrożenie zmian

Metodologia MOVA

Jak ją wykorzystujemy w naszej pracy?

Przygotowanie

Inwestujemy swój czas i zasoby, by dokładnie przygotować się do pracy nad nowym zagadnieniem. Nawet jeśli pracujemy z dobrze znanym nam klientem bądź zadaniem, zdajemy sobie sprawę z tego, że ostateczny wynik pracy zależy od wielu, wciąż poruszających się zmiennych (moving variablestm). Dzięki temu nie popadamy w ułudę rutyny – zawsze jesteśmy na bieżąco.

Badanie

Wypracowaliśmy sprawny sposób zbierania danych potrzebnych do badań, adekwatnego wyboru najważniejszych zmiennych oraz szybkiej i skutecznej analizy zebranych liczb.

Działanie

Opracowujemy plan działania mając na uwadze tylko to, co przynosi realne korzyści dla klienta. Na bieżąco monitorujemy efekty pracy, aby ostateczny wynik przynosił pożądaną satysfakcję.

Dość gadania – efekty mówią same za siebie!

Efektem naszej pracy jest m. in. strona internetowa, sesja wizerunkowa, projekt logotypu, projekt opakowania, naming, copywriting, to widzą użytkownicy – klienci końcowi, konsumenci, ale dobrze wiemy, że to wierzchołek góry lodowej. Prawdziwa magia dzieje się tam, gdzie nikt nie patrzy. Wiedzą to nasi klienci.

W jaki sposób efekty naszej pracy przekładają się na efekty dla marki i firmy? Podstawą jest nasza metodologia oraz dokładnie skompletowany zespół specjalistów, dla których nieograniczona wyobraźnia idzie w parze z zamiłowaniem do faktów. Dzięki temu tworzymy rozwiązania, które wychodzą poza ciasne ramy słownikowych definicji, a co najważniejsze – przynoszą realne korzyści dla klientów.

Pierwszy raz na stronie? Poznaj nasze ABC:

Jeśli chcesz zacząć z nami współpracę nad projektem lub strategią:

Nie zwlekaj – nie przygotowuj briefa – od tego jest nas zespół. Poznamy się, zrozumiemy i zaczniemy działać.

Zobacz projekty

A

B

Jeśli chcesz zacząć przygodę z metodologią MOving VAriablesTM:

Usprawnisz to, co trzeba, zachowasz, co jest wartościowe. Szkolenia i pomoce dopasowane do aktualnych potrzeb.

Poznaj nas

Dostęp do strefy wiedzy

Nasze prace

Więcej prac