2015-2016

Piekarnia funkcjonuje od lat na lokalnym rynku południowej Polski. Dotychczasowy wizerunek nie wskazywał, czy (i czym) różni się ona od konkurencji.

Postawiliśmy na ciemne kolory tła, dzięki którym wypieki cukiernicze oraz piekarnicze zyskały domowy charakter. Wydobyliśmy piękno poszczególnych produktów pokazując je, jako "dania" gotowe do zjedzenia.

Kolor wypieków

Na główne kolory wybraliśmy biel mąki, czerń wnętrza pieca oraz złoto skórki gotowego wypieku. Prezentują się ze smakiem i nadają marce

Zdjęcia i wideo

Piekarnia specjalizuje się w pieczywie i produktach cukierniczych opartych na sprawdzonych i smacznych recepturach. Jej produkty można znaleźć w sklepach sieciowych w Polsce południowej i wschodniej. Ukazaliśmy piękno pojedynczego wypieku w aranżacji takiej, w jakiej finalnie widzi go konsument – w domu, na stole, na talerzu.

Duży i mały format

Ten sam styl fotografii ozdobił kalendarze w formacie B2 oraz małe kalendarze piramidki. Pieczywo stanowi podstawę żywności, dlatego kalendarz wyposażyliśmy również w praktyczne miejsce na notatki i zadania oraz informacje o najważniejszych datach w danym miesiącu.

Spójny wizerunek

Transformację marki wieńczy projekt i wydruk wizytówek – spójny z wizerunkiem marki w Internecie oraz materiałach promocyjnych.

Zobacz inne prace

Więcej prac