2015

Restauracja Chilita w Rzeszowie znana jest z serwowania autorskich przepisów kuchni śródziemnomorskiej oraz z ciepłej, rodzinnej atmosfery. Właściciele pragnęli, by wizerunek restauracji w internecie odzwierciedlał klimat, jakiego doświadczają ich klienci na miejscu.

Przy tworzeniu nowej strony internetowej stawialiśmy na lekkość formy i łatwość nawigacji. Dzięki sfotografowaniu obszernego menu, każdy może poczuć się jak w restauracji - nawet jeśli wybiera dania z dowozem. Ikony oraz wideo podkreślają unikatowy klimat Chility.

System identyfikacyjny

Za punkt wyjścia obraliśmy lekki, zabawny logotyp restauracji, którego, z racji rozpoznawalności, postanowiliśmy nie zmieniać. Zrezygnowaliśmy z geometrycznych ikon na rzecz rysunków wypełnionych kolorami w stylu akwareli. Dania kuchni śródziemnomorskiej charakteryzują się żywymi i naturalnymi kolorami. Oddaliśmy to za pomocą transparentności i lekkich pociągnięć pędzla.

Zdjęcia ze smakiem

Strona internetowa opiera się w głównej mierze na przekazaniu za pomocą zdjęć klimatu restauracji oraz jej głównych produktów – dań kuchni śródziemnomorskiej. Te zdjęcia aż pachną smakowitością. Z fragmentu logotypu – trójkolorowego serduszka – uczyniliśmy pigułkę klimatu restauracji – włoska rodzinna otwartość oraz miłość do jedzenia. Wszystkich zdjęć jest ponad 150. Wszystkie naturalnie piękne.

Nowa strona

Stworzyliśmy prostą ścieżkę nawigacji po bogatym menu. Każda potrawa jest opisana, sfotografowana w naturalnym świetle oraz skatalogowana z podziałem na dania jarskie, mięsne oraz zawierające owoce morza i ryby. Z każdej podstrony jest dostęp do szybkiej rezerwacji – wszystko dla wygody użytkowników. Całość dopełnia klimatyczne wideo, które było trzonem promującym nową stronę w mediach społecznościowych.

Zobacz inne prace

Więcej prac